Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Agencja Artystyczna ART-TU i Studio Filmowe Gudejko z Warszawy zapraszają na spektakl teatralny pt. „Dziwna Para” w reżyserii Wojciecha Adamczyka, który odbędzie się 7 października 2019 r. o godz.19.00. w Domu Kultury Mors w Dębicy.


Spektakl ten to legendarny hit Broadway’u, a jego autor-Neil Simon-najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie. W sztuce zobaczą Państwo wspaniały duet komediowy - Cezarego Żaka i Artura Barcisia. Jeden jest racjonalistą, bałaganiarzem, kochającym uroki życia dziennikarzem sportowym o imieniu Oskar, a drugi jest jego zaprzeczeniem - domator, pedant, hipochondryk i histeryk o imieniu Feliks. Ich perypetie życiowe, odmienność charakterów są tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego, jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych, do stwierdzenia: „Neil Simon wie o komedii wszystko”.

W spektaklu wezmą udział znani i lubiani aktorzy scen warszawskich i filmu: Artur Barciś , Cezary Żak , Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Agnieszka Michalska (Katarzyna Żak).

Czas trwania spektaklu z przerwą – ok. 135 minut.

Bilety w cenie 90 zł i 80 zł do nabycia w DK Mors, w DKiK Kosmos  oraz na stronach www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl.

Organizator: Agencja Artystyczna ART-TU -  tel. 605-602-234.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłej zabawy.

 

Galeria zdjęć

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech