Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza do udziału w IX Podkarpackim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „Złoty Gryf”. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 11-12 marca w Domu Kultury „Mors”.

Do udziału w przeglądzie zapraszamy zespoły w wieku 7-18 lat, które rywalizować będą w dwóch kategoriach tanecznych – formy różne i taniec ludowy.

Warunkiem uczestnictwa w przeglądzie jest przesłanie zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24 lutego br. na adres: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Sportowa 28, 39-200 Dębica; karty można przesłać także faksem na nr 14 680 93 60, lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Regulamin i karta zgłoszenia