Zaplanowaliśmy kolejny wyjazd Klubu Miłośników Teatru, Opery i Muzyki. Tym razem pragniemy zaprosić Państwa do Opery Krakowskiej na operetkę pt. „Zemsta nietoperza” J. Straussa.

Dowcipna, salonowa intryga w XIX-wiecznym kurorcie pod Wiedniem. Stary Wiedeń to prawdziwy bohater tej jednej z najlepszych i najbardziej popularnych operetek świata. Skomponowanie dzieła zajęło słynnemu „królowi walca” zaledwie kilka tygodni, a prapremiera okazała się olbrzymim sukcesem. Brawurowa komedia pomyłek z intrygującym librettem w doskonałym tłumaczeniu Juliana Tuwima do dziś ma swoich wielbicieli.

Serdecznie zapraszamy Państwa na to wspaniałe widowisko zrealizowane z niezwykle dużym rozmachem, które cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów.

Operetka wystawiona zostanie 04.02.2017r. (sobota) o godzinie: 18:30 na Dużej Scenie.
Czas trwania: 3 godz., ilość przerw: 2
Kompozytor: Johann Strauss
Libretto: Karl Haffner, Richard Genée wg sztuki Rodericha Benedixa Das Gefängnis
i wodewilu Meilhaca i Halévy'ego Le Réveillon
Przekład: Julian Tuwim
Reżyseria, choreografia: Janusz Józefowicz

Cena biletu: 72 zł – rząd VII i VIII (bez biletów ulgowych)
Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 2 stycznia przelewem na konto:
Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510
Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, ul. Sportowa 28.
bądź osobiście w DK „Śnieżka”, DKiK „Kosmos” lub DK „Mors” – pokój nr 35.

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

* Chęć udziału w tym wydarzeniu jest równoznaczna ze wspólnym wyjazdem (zbiórka zaplanowana jest na godzinę 16:00, miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu zostanie podany w późniejszym terminie, jest on uzależniony od liczby chętnych osób na wyjazd).

* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.