VII Podkarpacki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych "Złoty Gryf", pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta, odbędzie się w dniach 21 i 22 marca w Domu Kultury "Mors". Przedstawiamy program prezentacji.

 

21 marca, godz.09.30

FORMY RÓŻNE KAT. I - 7-12 lat

1. FAME-IKI
Miejski Ośrodek Kultury - Dębica
ŚWIAT DŻUNGLI – KRÓL RZĄDZI (3 min.)
Choreografia: Iwona Cieśla, Natalia Kamińska

2. PASJA
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica – Pustków Osiedle
MONSTER HIGH (4 min.)
Choreografia: Anna Pietruszewska - Sarama

3. ZESPÓŁ TANECZNY LUZIK
Miejskie Centrum Kultury w Przecławiu
FATAMORGANA (3,3 min.)
Choreografia: Luiza Kozioł

4. KOLOROWE PIRUETY
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica – Pustków Osiedle
WYLOT (4 min.)
Choreografia: Sylwia Stefańska

5. RISING STARS  
Studio Tańca At Dance - Jasło
BEZ NAZWY (2,50 min.)
Choreografia: Tomasz Berkowicz

6. SKRZATY
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Jodłowej
DO GÓRY NOGAMI (3,5 min.)    
Choreografia: Agnieszka Szewczyk

7. MONSTER KIDS
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica – Pustków Osiedle
LOSE CONTROL (3,3 min.)
Choreografia: Sylwia Stefańska

8. EXERCISE  
Assamble Laila Arofulina – Rzeszów
ARBUZOLANDIA (3 min.)
Choreografia: Tetiana Kudyrko

9. ZESPÓŁ TANECZNY FLEKS
Gminny Ośrodek Kultury - Czarna
SERCE Z ROZUMEM PRZECIWNYM BIEGUNEM (4 min.)
Choreografia: Maja Skoczylak

10. STREET LIVE YOUNG
Szkoła Tańca STREET LIVE - Rzeszów
LET’S GET BACK TO OLDSCHOOL (2,51 min.)
Choreografia: Michał Samborski

11. MONSTER KIDS
Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica - Pustków Osiedle
WATAHA (3,30 min.)
Choreografia: Sylwia Stefańska

12. MINI ŻABKI
Bieszczadzki Dom Kultury - Lesko
MOC W SKORUPCE (3,10 min.)
Choreografia: Małgorzata Lis- Pasionek, Agnieszka Lis, Alina Lis

13. T-8
Młodzieżowy Dom Kultury - Rzeszów
ZASPAŁAM (3 min.)
Choreografia: Dorota Jandziś

14. STREET  LIVE  KIDS
Szkoła Tańca STREET LIVE - Rzeszów
STREET  JAM (2,26 min.)
Choreografia: Michał Samborski

15. REGAZZE
Zespół Szkół - Jasienica Rosielna
SZKOŁA TO JEST TO (6,54 min.)
Choreografia: Justyna Skiba

16. RISING STARS
Studio Tańca At Dance - Jasło
POP STARS (3 min.)
Choreografia: Tomasz Berkowicz

17. SMYK
Zespół Szkół Publicznych nr 2 Narciarska Szkoła Sportowa - Ustrzyki Dolne
TAŃCZĄC Z NAMI RAZ, DWA, TRZY – MOŻESZ WYGRAĆ NAWET TY (3,30 min.)
Choreografia: Alicja Niedośpiał

18. EXERCISE  
Assamble Laila Arofulina - Rzeszów
PARADA ORKIESTRY DĘTEJ (3 min.)
Choreografia: Tetiana Kudyrko

19. SZOK
Gminny Ośodek Kultury - Borowa
DOGONIĆ  CZAS (3 min.)
Choreografia: Ewelina Opiela

20. MINI ŻABKI  
Bieszczadzki Dom Kultury - Lesko
BIAŁA CZY MLECZNA (3,20 min.)
Choreografia: Małgorzata Lis- Pasionek, Agnieszka Lis, Alina Lis

21. DZIECIĘCY TEATR TAŃCA AleToNic
Samorządowe Centrum Kultury - Mielec
AHOJ MARYNARZE (4 min.)
Choreografia: Izabela Serwan

22. PIRAMIDA
Zespół Placówek Oświatowych w Morawicy
MARZENIA KOPCIUSZKA (5,34 min.)
Choreografia: Anna Kuranda, Marta Czernikiewicz

FORMY RÓŻNE KAT. II - 13-18 lat

1. (IN) FAMOUS
Gminny Ośrodek Kultury - Borowa
W MILITARIACH (3,10 min.)
Choreografia: Ewelina Opiela

2. SZASSE
Gminny Ośrodek Kultury - Jedlicze
XXX (2,40 min.)
Choreografia: Magdalena Skiba

3. ZESPÓŁ TAŃCA ESTRADOWEGO EKROL
Miejski Dom Kultury - Łańcut
ŚMIECHU WARCI (2,25 min.)
Choreografia: Magdalena Dudek, Magdalena Decowska

4. R-REVOLUTION
Jasielski Dom Kultury
LET’S PLAY (2,50 min.)
Choreografia: Katarzyna Korona

5. STRECZ gr. I
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza - Krosno
THE ONE (4 min.)
Choreografia: Sabina Wójcik – Grygolec

6. PIF-PAF
Gminny Ośrodek Kultury - Borowa
KOSOGŁOS (3 min.)
Choreografia: Ewelina Opiela

7. SIMPLY SWAGG
Osiedlowy Klub Kultury Emka - Dębica
Choreografia: Natalia Barańska

8. ZESPÓŁ TANECZNY KIK
Dom Kultury w Pysznicy
SCHODY DO NIEBA (4,20 min.)
Choreografia: Teresa Świdecka – Węglarz

9. STRECZ gr. II
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza - Krosno
HOME (5 min.)
Choreografia: Sabina Wójcik – Grygolec

10. FOKS
Bieszczadzki Dom Kultury - Lesko
BUDOWA (3,30 min.)
Choreografia: Małgorzata Lis- Pasionek, Agnieszka Lis

11. DANCE EFFORT
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” - Kraków
FOR FOUR (4 min.)
Choreografia: Paulina Wysocka – Fularz

12. ZESPÓŁ TAŃCA ESTRADOWEGO EKROL
Miejski Dom Kultury - Łańcut
BON VOYAGE (2 min.)
Choreografia: Magdalena Dudek, Magdalena Decowska

13. STREET LIFE REPREZENT
Szkoła Tańca Street Life - Rzeszów
HEAD SHOT (2,18 min.)
Choreografia: Michał Samborski

14. NEMEZIS
Ustrzycki Dom Kultury - Ustrzyki Dolne
PANI ZIMA I DIABOLINA (3,34 min.)
Choreografia: Joanna Drozd

15. CANTABILE
Brzozowski Dom Kultury
SING SING (4 min.)
Choreografia: Agnieszka Wójcik Gdula

16. ZPiT RACŁAWICE  
Katolicki Dom Kultury Arka - Racławice
STONOGA (7 min.)
Choreografia: Jolanta Warchoł, Karolina Kotwica

17. DANCE EFFORT II
Młodzieżowy Dom Kultury Fort 49 „Krzesławice” - Kraków
MORSKA OPOWIEŚĆ  (5 min.)
Choreografia: Paulina Wysocka – Fularz

18. WHAT DA FUNK
Szkoła Tańca Street Life - Rzeszów
HEAD SHOT (3,34 min.)
Choreografia: Mateusz Dragan

19. WHISK
Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
BRAZYLIJSKA SAMBA (3,30 min.)
Choreografia: Zuzanna Fydrych

20. FOKS
Bieszczadzki Dom Kultury - Lesko
OSACZONA (3,20 min.)
Choreografia: Małgorzata Lis – Pasionek, Agnieszka Lis

21. CANTABILE
Brzozowski Dom Kultury
SAMBA (4 min.)
Choreografia: Agnieszka Wójcik Gdula

 

22 marca, godz.10.00

TANIEC LUDOWY  KAT I  7-12 lat


1. ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO MAŁE BANDANKI
Ognisko Pracy Pozaszkolnej i Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych
POLONEZ SZLACHECKI (5 min.)
Choreografia: Tomasz Rożek, kierownik: Beata Maciołek

2. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA LUDOWEGO BESKID
Rzeszowski Dom Kultury Filia „Zwięczyca”
TAŃCE LASOWIACKIE (5,05 min.)
Choreografia: Karolina Majdan

3. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA FIGIELEK I
Gminny Ośrodek Kultury - Borowa
KRAKOWIAK – WAWELSKI SMOK (3,10 min.)
Choreografia: Agnieszka Adamczyk

4. ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO TRADYCJA
Młodzieżowy Dom Kultury - Rzeszów
TAŃCE PRZEWORSKIE (7,50 min.)
Choreografia: Halina Fijałkowska

5. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA MALI ŚWIERCZKOWIACY
Centrum Sztuki w Mościcach
TAŃCE I ŚPIEWY REGIONU KRAKOWSKIEGO (15 min.)
Choreografia: Beata Hazuka- Skoropad, Marta Cichoń

6. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA FIGIELEK II
Gminny Ośrodek Kultury - Borowa
LASOWIAK (3,30 min.)
Choreografia: Agnieszka Adamczyk

7. ZESPÓŁ TANECZNY TĘCZOWA GROMADA
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu
TANECZNY JARMARK (4 min.)
Choreografia: Marzena Gawrońska, Kazimierz Kozioł

8. MALI MYDLNICZANIE
Klub Kultury „Mydlniki’ - Kraków
SMOK WAWELSKI (10 min.)
Choreografia: Rafał Ślęczka

9. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA LUDOWEGO BESKID
Rzeszowski Dom Kultury Filia „Zwięczyca”
KRAKOWIAK (4,53 min.)
Choreografia: Karolina Majdan

10. ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO MAŁE BANDANKI
Ognisko Pracy Pozaszkolnej i Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych
POLKA WARSZAWSKA (4 min.)
Choreografia: Tomasz Rożek, kierownik: Beata Maciołek

11. ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO TRADYCJA
Młodzieżowy Dom Kultury - Rzeszów
TAŃCE I ZABAWY KURPIOWSKIE (7,50 min.)
Choreografia: Halina Fijałkowska

TANIEC LUDOWY  KAT II 13-18 lat

1. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA HANKA Gr. III
Miejsko - Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim
KRAKOWIAK (2,30 min.)
Choreografia: Edyta Śliwa

2. MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ TAŃCA BANDANKI
Ognisko Pracy Pozaszkolnej i Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych
SUITA TAŃCÓW ZIEMI RZESZOWSKIEJ (6,40 min.)
Choreografia: Tomasz Rożek, kierownik: Beata Maciołek

3. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA HANKA Gr. IV
Miejsko - Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim
KRAKOWIAK (4,30 min.)
Choreografia: Edyta Śliwa

4. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA CHORZELOWIACY
Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie
TAŃCE GORLICKIE (12 min.)
Choreografia: Bożena Telega

5. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA MALI IGLOOPOLANIE
Miejski Ośrodek Kultury - Dębica
SUITA TAŃCÓW LUBELSKICH (7 min.)
Choreografia: Kacper Jurek

6. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA RACŁAWICE
Katolicki Dom Kultury Arka - Racławice
SUITA TAŃCÓW RZESZOWSKICH (8 min.)
Choreografia: Jolanta Warchoł, Karolina Kotwica

7. ZESPÓŁ LUDOWY WOLANIE
Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Radłowie
TAŃCE NARODOWE (13 min.)
Choreografia: Kinga Biel – Dubiel

8. MŁODZIEŻOWY ZESPÓŁ TAŃCA LUDOWEGO BANDANKI
Ognisko Pracy Pozaszkolnej i Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych
KUJAWIAK Z OBERKIEM (5 min.)
Choreografia: Tomasz Rożek, kierownik: Beata Maciołek

9. ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA MALI ŚWIERCZKOWIACY
Centrum Sztuki w Mościcach
SUITA PIEŚNI I TAŃCÓW Z REGIONU ŁOWICKIEGO (15 min.)
Choreografia: Beata Hazuka –Skoropad , Marta Cichoń

Galeria zdjęć