Agencja Adria Art zaprasza na gorącą komedię obyczajową "Pikantni". W rolach głównych wystąpią  Barbara Kurdej-Szatan / Monika Dryl, Mikołaj Krawczyk / Maurycy Popiel, Anna Mucha, Michał Ziembicki. Spektakl zostanie wystawiony 5 grudnia na scenie Domu Kultury "Mors" dwukrotnie - o godz.16.00 i 18.30.

Dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. Bohaterowie, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują? To spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dawka zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan / Monika Dryl
Mikołaj Krawczyk / Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki

Spektakl od 18. roku życia.

Czas trwania: 110 minut z przerwą.

5 grudnia 2021

Bilety: 70, 100, 130 zł dostępne na www.adria-art.pl