Agencja Good Walk zaprasza na wspaniały spektakl muzyczny dla dzieci - "Strażak Sam na żywo - Cyrkowa Przygoda". Wesołe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie z kultowego serialu. Przeżyj wspaniałą przygodę z dzielnym Strażakiem Samem i jego przyjaciółmi.

Strażak Sam zaprasza dzieci na Dzień Otwarty Straży Pożarnej, gdzie dowiemy się jak wygląda praca strażaka, jak ugasić pożar i zostać małym bohaterem. Tymczasem do miasteczka Pontypandy przyjeżdża cyrk! Tak zaczyna się wielka teatralna przygoda ze Strażakiem Samem i jego zastępem! Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdżają do Polski! Widzów w każdym wieku zapraszamy na wspaniały muzyczny spektakl z udziałem bohaterów kultowej bajki, która bawi i cieszy dzieci od ponad 30 lat!Na scenie zobaczymy wszystkie najważniejsze postacie z bajki w pełnowymiarowych kostiumach: Komendanta Steela, Penny, Elvisa oraz niesfornego Normana. Nie zabraknie oczywiście Jupitera, najsłynniejszego wozu strażackiego. W Pontypandy czekają na Was niezwykle przygody, podczas których poznacie nowych przyjaciół!

Strażak Sam Na Żywo to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów,  znanych z serialu i wspólnie z nimi przeżywanie niezwykłych przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.

Spektakl jest polska wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie.

Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk.

19 grudnia 2021

Bilety w cenie 50-80 zł do kupienia na www.shops.ticketmasterpartners.com.