Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do składania ofert na wynajem pomieszczeń znajdujących się na parterze Domu Kultury "Mors" Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

1. Warunki złożenia oferty

Złożenie oferty w formie wypełnionego formularza ofertowego wraz z wymaganymi załącznikami i koncepcją funkcjonowania lokalu. Wzór „Formularz ofertowy” dostępny jest na stronie internetowej pod adresem www.mokdebica.pl w zakładce „WYNAJEM POMIESZCZEŃ”.

Warunki zgłoszenia oferty są zawarte w regulaminie przetargu, na wynajem lokalu w Domu Kultury „Mors”, ul. Sportowa 28 (załącznik 1 do ogłoszenia).

2. Termin złożenia oferty

Oferty na najem lokalu użytkowego należy składać w zamkniętej kopercie z napisem - „OFERTA NA WYNAJEM LOKALU W DOMU KULTURY „MORS” - UL. SPORTOWA 28 W DĘBICY” w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy, ul. Sportowa 28 w Dębicy (od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30 do 15.30).

Termin składania ofert upływa dnia 2 marca 2021r., o godz 12.00.
Oferty niespełniające wymogów oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

3. Otwarcie ofert:
a) Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 3 marca 2021r, o godz. 10.00.
b) Oferty oceniane przez Komisję Przetargową pod względem: proponowanej wysokości czynszu oraz koncepcji wykorzystania pomieszczeń.
c) Wynik postępowania podany będzie do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

4. Do ogłoszenia dołączone są załączniki:

Załącznik nr 1 - Regulamin przetargu

Załącznik nr 2 - formularz ofertowy