Agencja AR & POL Robert Rutkowski zaprasza 25 kwietnia do Domu Kultury "Mors" na nowy spektakl pt. "Salon Odnowy".

Dwóch niezadowolonych z życia mężczyzn, w dojrzałym wieku, trafia do Salonu Odnowy, prowadzonego przez tajemniczą, piękną kobietę. Za pomocą różnych zabiegów, stara się ona przywrócić obu panom wiarę w sens życia. Cała historia przepełniona jest humorem oraz zabawnymi zwrotami akcji. Atmosferę spektaklu podkreślają przebojowe i nieco żartobliwe piosenki, śpiewane przez właścicielkę salonu.

Występują:
Dziurman / Kawalec
Klimczak / Lorska
Milowicz / Zaborski

25 kwietnia 2021 | 17:00

Bilety w cenie 80/90 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220, 608 694 674, w DK Mors oraz na www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl.