Agencja Kreatywna Kędziora zaprasza na "Rubinowe gody" - niewąską komedię teatralną w serialowej obsadzie. Już 15 listopada o 16:00 i 19:00 na deskach Domu Kultury "Mors" w Dębicy!

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? "Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Na scenie zobaczymy znanych aktorów serialowych i filmowych: Dorotę Nowakowską, Tadeusza Chudeckiego, Pawła Ferensa czy Sławomira Dolińca.

15 listopada 2020 | 16:00, 19:00

Bilety w cenie 75-85 zł do nabycia w kasie DK Mors oraz na www.rubinowegody.pl.