Studio Kultury i Sztuki Agencja Artystyczno Koncertowa Artex zaprasza 16 lutego do Domu Kultury Mors na komediowy spektakl „Klimakterium i już”.

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat jak w spektaklu „Klimakterium i już” o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił! A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając „to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne.

Wspaniała komedia - jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

Obsada:
Krycha – Ewa Złotowska / Małgorzata Gadecka
Zosia – Grażyna Zielińska / Ludmiła Warzecha
Pamela – Elżbieta Jodłowska / Małgorzata Duda
Malina – Elżbieta Jarosik / Ewa Śnieżanka

16 lutego 2019 | 16:30

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w sekretariacie DK Mors, tel. 14 680 93 60, oraz na: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl.
Bilety grupowe i informacja - tel. 515 400 72.