Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Zapraszamy Państwa na koncert pod batutą Macieja Niesiołowskiego - mistrza humoru estradowego w wydaniu orkiestrowym. Tym razem poprowadzi on Jurajską Orkiestrę Kameralną, która, jako spadkobierczyni tradycji operetkowych nie ma sobie równych w interpretacji tego właśnie gatunku. Mistrzowie walca i polki, z brawurą i wdziękiem przeniosą publiczność do świata muzycznych iluzji.

Zarówno orkiestra , jak i soliści koncertu to artyści do niedawna związani ze sceną Gliwickiego Teatru Muzycznego - wcześniej Operetki Śląskiej. Anita Maszczyk i Michał Musioł, sprawdzeni w niejednym muzycznym projekcie, pozwolą się Państwu śmiać do łez, a także wzruszać pięknem prezentowanych utworów. Gościnnie w programie wystąpią także - doskonale znany dębickiej publiczności dyrygent i popularyzator muzyki Paweł Adamek oraz wykonawca wielu ról w dębickich operach- Leopold Stawarz.

Jedyna w swoim rodzaju orkiestra, będąca na estradzie także komentatorem wydarzeń i aktorem granego przez siebie  spektaklu, wraz z solistami i dyrygentem dostarczy słuchaczowi i widzowi w jednej osobie niezapomnianych wrażeń.
Nie zabraknie melodii Straussa, Kalmana, Offenbacha, Abrahama...

Koncert  w nastroju pozytywnego postrzegania świata z pewnością oderwie wszystkich od szarości dnia codziennego.

3 listopada 2019 | 17:00
Dom Kultury „Mors”

Bilety: 60 zł / 70 zł - do nabycia w DK „Mors” oraz na: www.ticketportal.pl.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech