20 października Impresariat Teatralny zaprasza do Domu Kultury „Mors” na „Ostrą jazdę”, spektakl warszawskiego Teatru Komedia w gwiazdorskiej obsadzie.

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie "Ostrej jazdy", którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł - postanawiają zrealizować... film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich "aktorów" i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach...ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno,  nie wszystko jest takie jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

„Ostra jazda”
Norm Foster

tłumaczenie: Mirosław Połatyński
reżyseria: Mirosław Połatyński
kostiumy: Ewa Gdowiok
scenografia: Wojciech Stefaniak

obsada:
Julia Kamińska
Katarzyna Żak
Mirosław Baka
Jan Jankowski
Przemysław Sadowski

Czas trwania spektaklu: 120 minut.
Spektakl dla widzów dorosłych.

20 października 2019 | 16:00

Bilety: 90 zł - do nabycia na: www.panbilet.pl, www.kupbilecik.pl.