Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy i Dębickie Towarzystwo Muzyczno-Śpiewacze zapraszają do udziału w VII edycji Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka”, którego finał odbędzie się 4 marca w Domu Kultury „Mors”.

 

Tegorocznym gościem specjalnym będzie Stanisław Soyka – znakomity wokalista, muzyk, kompozytor, aranżer. Znany wielu pokoleniom, bo któż nie pamięta piosenki „Cud niepamięci”, czy nie nucił „Tolerancji”. Zdobywca licznych nagród, uznany przez środowisko muzyczne, nie tylko w naszym kraju.

Zachęcamy do muzycznych poszukiwań w bogatym repertuarze polskich wykonawców, do zakochania się w polskiej muzyce i głębszego poznania twórczości rodzimych artystów. Chcemy, by konkurs ukazywał Wasze interpretacje zastanych utworów, Wasze postrzeganie świata, Wasz głos i Waszą duszę.

Do konkursu zapraszamy wokalistów, którzy ukończyli 13 rok życia. Zgłoszenia wraz z nagraniem jednej z dwóch piosenek przygotowanych do konkursu należy przesłać pocztą elektroniczną bądź tradycyjną do 21 lutego br.  Kwalifikację do udziału w konkursie na postawie nadesłanych zgłoszeń dokona komisja powołana przez organizatora. Protokół komisji kwalifikacyjnej ukaże się na stronie internetowej www.mokdebica.pl najpóźniej 25 lutego.

Zgłoszenia mailowe i telefoniczne, jak również szczegółowe informacje: Dominika Migoń, DKiK „Kosmos” MOK w Dębicy, ul. Lisa 3, tel. 14 680 93 68, 510 394 981, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.facebook.com/debicamok.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia

 

Galeria zdjęć