Po rocznej przerwie powraca jeden z największych przeglądów tanecznych w naszym województwie. 10 . edycja „Złotego Gryfa” zaplanowana została w dniach 30-31 marca br. w Domu Kultury „Mors”. Pierwszego dnia tancerze rywalizować będą w kategorii formy różne, dzień później zaprezentują się zespoły ludowe.

Do udziału  zapraszamy zespoły taneczne z Podkarpacia oraz z całej Polski. Uczestników oceniać będzie profesjonalne jury, które przyzna nagrody oraz wyróżnienia. Najlepszy zespół przeglądu otrzyma Grand Prix - nagrodę pieniężną.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie karty zgłoszenia i podkładów muzycznych oraz wpłata akredytacji na konto Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 marca br.

Do pobrania:

Regulamin i karta zgłoszenia