Zapraszamy na rockową odsłonę Wakacji z kulturą. 29 lipca na dębickim Rynku zagrają grupy Mand, Krusher, P.A.G.E, Why Not?. Koncert rozpocznie się o godz.19.00.MAND

Mand to zespół metalowy pochodzący z Dębicy. Zaczęli grać w marcu 2017 roku, wspólnie spędzony czas zaowocował powstaniem materiału utrzymanego w ciężkim i mrocznym klimacie, z którym w ciekawy sposób kontrastuje żeński wokal. Pomimo krótkiego stażu, kapela zdążyła zagrać jako finalista na eliminacjach do rzeszowskich juwenaliów oraz zakwalifikowała się do finałowego koncertu w ramach Cieszanów Rock Festiwal. W tej chwili zespół pracuje nad nagraniami do swojej pierwszej EP-ki.

Skład:
Ewa Kościółek – wokal
Michał Konefał – gitara
Tomek Domka – gitara
Piotr Wójciak – bas
Bartłomiej Kliś – perkusja

https://www.facebook.com/MandOfficial/KRUSHER

Zespół zagrał do tej pory ponad 300 koncertów w Polsce i za granicą. Formacja ma na swoim koncie siedem nagrań studyjnych, koncertowe DVD, trzy teledyski i sporą ilość tras koncertowych. Grają szeroko pojętą muzykę z pogranicza rocka i metalu z kobiecym wokalem. Zespół Krusher to nie tylko muzyka i koncerty. Grupa jest również pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Muzycznego Krushfest, który nieprzerwanie od 2009 roku odbywa się we wrześniu w Jaśle (Podkarpacie). Ideą Festiwalu Krushfest jest promocja ambitnej muzyki metalowej we wszelkich jej odmianach. Do tej pory na scenie zaprezentowało się aż 50 zespołów m.in. z Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Łotwy, Rosji, Białorusi, Niemiec, Finlandii. Największymi gwiazdami Festiwalu byli: Acid Drinkers, KSU, Turbo, Vader i wiele innych.

Skład:
Klaudia Kozień - wokal
Bartosz Wierzbicki - gitara
Michał Kustra - gitara
Rafał Berkowicz - bas
Adam Pucykowicz - bębny

https://www.facebook.com/KrusherPL/P.A.G.E

Zespół powstał w 2013 roku. Członkowie grupy spotkali się wcześniej w zespole New Gephard. Zgrany kwintet zapisuje nową stronę swej historii w rozdziale ciężkie brzmienia. Charakterystyczne dla zespołu są kompozycje oparte na ciężkim brzmieniu gitar i melodyjnych refrenach oraz mocne teksty. P.A.G.E zagrał ponad 100 koncertów w różnych stronach Polski. Dzielił scenę z czołówką polskiej sceny rockowej. Ma na swoim koncie także występy na festiwalach w kraju jak i za granicą. Ponadto odniósł sukcesy na licznych przeglądach. P.A.G.E to zespół nieokiełznany i lubi wdzierać się w umysły słuchaczy i pozostawiać tam niezapomniane wrażenia. Grupa wydała niedawno swoją debiutancką płytę pt. „ONLINE”.

Skład:
Jakub Chmiel - wokal
Wojciech Maślany - gitara rytmiczna
Marcin Chodorowski - gitara solowa
Łukasz Tomkiewicz - perkusja
Adrian Adik Jarosz - bas

https://www.facebook.com/PAGE.band.art/WHY NOT?

Zespół Why Not? powstał w listopadzie 2015 r. W muzyce grupy, obracającej się w rocku, hard rocku i podobnych gatunkach muzycznych, słychać doskonałą współpracę muzyków. Rozumieją się „w lot” i wzajemnie dopasowują jak elementy jednej układanki.

Skład:
Zosia Świerczek - wokal
Kuba Uriasz - gitara prowadząca
Dawid Nowak - gitara rytmiczna
Wiktor Kaczka - bas
Martyna Sasak - perkusja

https://www.facebook.com/WHY-NOT-981674138618308/

 

Galeria zdjęć