Szkoła Tańca "Fame" podsumowała rok artystyczny uroczystym koncertem. Na scenie Domu Kultury "Mors" zaprezentowały się grupy i duety nagradzane na ogólnopolskich i regionalnych przeglądach tanecznych.

Przez trzy lata działalności szkoła, założona przez Iwonę Cieślę, prężnie się rozwinęła, początkowo była to grupa 15 osób, dziś zrzesza już 70 młodych tancerzy. Dzieci i młodzież swoje zamiłowania rozwijają pod okiem wykwalifikowanych trenerów i choreografów: Iwony Cieśli, Natalii Kamińskiej i Anity Zimy. Grupy zdobywają kolejne laury na przeglądach, biorą udział w warsztatach, uświetniają okolicznościowe imprezy. W kilku migawkach pokazały to krótkie filmy pokazane pomiędzy kolejnymi układami tanecznymi.

Podczas koncertu zatytułowanego "Jestem więc tańczę" zaprezentowały się wszystkie grupy Szkoły Tańca "Fame": "Mini Fame-iki", "Fame-iki" oraz "Fame". W duetach zatańczyły Kornelia Wilk z Julią Dobrowolską i Zuzanna Cyboroń z Patrycją Walichowską. Gościnnie wystąpiły dzieci z grupy "Śnieżynki", działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury.

Koncert zwieńczyło wręczenie pamiątkowych dyplomów uczestnikom tanecznych zajęć oraz podziękowań dla osób wspierających działalność szkoły, otrzymali je: Jan Borek - dyrektor MOK, Anna Mikrut - prezes Fundacji "Twoja Szansa", Urszula i Jarosław Zybura - Drukarnia "Zet", Anita Piłat - Kwiaciarnia "Calla", Łukasz Ślusarczyk - Property Nieruchomości, Janusz Stalec - Salon fryzjerski "Gabriella", Andrzej Kwiatek - Dębica TV, Artur Kopera - Studio Grafiki "Medusa", Kamila i Paweł Konieczny.

Niespodzianką na koniec było wystąpienie księdza Józefa Durlaka, dyrektora XXVIII Ogólnopolskiego festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej "Polonia Semper Fidelis", który przekazał nagrodę pieniężną dla grupy akrobatycznej.

fot. Łukasz Pas