Serdecznie zapraszamy na dwudziestą edycję Mieleckiego Festiwalu Muzycznego. Z okazji jubileuszu, wydarzenie to będzie miało nieco inną, odświeżoną formułę. Program festiwalu jest niezwykle bogaty, chcielibyśmy więc zachęcić Państwa do udziału w pięciu wybranych wydarzeniach muzycznych.

Mielecki Festiwal Muzyczny rozpocznie się 25 czerwca (niedziela), o godz. 19.30. Zainauguruje go koncert Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Koncert odbędzie się  sali widowiskowej Domu Kultury SCK.

Cena biletu: 40 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 16 czerwca.

Kolejny koncert to występ plenerowy gruzińskiej formacji Urmuli Quintet, który odbędzie się w Parku Oborskich. Kwintet śpiewaków i multinstrumentalistów  od ponad 20 lat pielęgnuje tradycje muzyczne swojej kultury. Koncert zaplanowany został na 8 lipca (sobota), o godz. 20.00.

Bezpłatne bilety wstępu.

W sierpniu zapraszamy na koncert Renaty Przemyk, która wykona niezapomniane piosenki wielkiego barda Leonarda Cohena. Koncert odbędzie się 18 sierpnia (piątek), o godz. 20.00,  w Parku Oborskich.

Cena biletu – 40 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 9 sierpnia.

Kolejną propozycją będzie koncert pod nazwą „Bridges” w wykonaniu Adama Bałdycha, któremu towarzyszyć będą muzycy z norweskiej formacji Helge Lien Trio. Koncert odbędzie się 20 sierpnia (niedziela), w sali widowiskowej Domu Kultury SCK, o godz. 20.00.

Cena biletu – 40 zł

Kwotę za bilet należy wpłacić w nieprzekraczalnym terminie do 10 sierpnia.

Mielecki festiwal zwieńczy koncert finałowy, który odbędzie się 10 września (niedziela), o godz.20.00, na Placu Armii Krajowej. Obok Sinfonii Varsovia wystąpi Atom String Quartet z Kasią Wilk. Projekt koordynowany jest przez Adama Sztabę.

Wstęp wolny

W związku z ograniczoną ilością miejsc prosimy o wpłaty w wyznaczonym terminie przelewem na konto:

Nr konta: 63 1240 1792 1111 0010 6305 7510

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, ul. Sportowa 28.

bądź osobiście w DK „Śnieżka”, DKiK „Kosmos” lub DK „Mors” – pokój nr 35.

Równocześnie prosimy o wpisanie w tytule wpłaty wybranego wydarzenia.

Nieuregulowanie płatności w terminie, będzie jednoznaczne z anulowaniem rezerwacji.

* Chęć udziału w tym wydarzeniach jest równoznaczna ze wspólnymi wyjazdami (miejsce spotkania to tradycyjnie Plac Solidarności, koszt transportu oraz godzina wyjazdu zostanie podana w późniejszym terminie).

* * Przed wpłatą uprzejmie prosimy o kontakt i upewnienie się, iż jest taka możliwość, gdyż ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Zapisy mailowo, bądź telefonicznie: Aneta Wiater, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (14) 680 93 62.